• Шампунь для фарбованого волосся, 250 мл
  • Color Therapy Shampoo

    Шампунь для фарбованого волосся, 250 мл

    12007
    295.00грн
    В наявності

Шампунь для фарбованого волосся

Intensive Color Therapy Shampoo м'яко очищає волосся і надає їм натуральний блиск. Комплекс вітамінів і екстракт Vitis Vinifera збільшує стійкість кольору, захищає волосся від шкідливого впливу навколишнього середовища, а також УФ-променів. 

Шампунь для фарбованого волосся серії Intensive допоможе підкреслити колір ваших волосся і природне здоров'я, красу. Європейська якість, підтримка стійкості кольору і визнання у вигляді сертифікатів відповідності міжнародним стандартам якості гарантують чудовий результат і здорове, гарне волосся. Шампунь для інтенсивного зволоження Color Therapy Shampoo з серії Intensive виготовлений в Італії всесвітньо відомою компанією Vitality's з натуральних інгредієнтів з використанням сучасних технологій.

Застосування:

Масажними рухами нанесіть на всю поверхню вологого волосся і шкіру голови. Ретельно змийте водою. Застосовувати в поєднанні з  Color Therapy Mask.

застосування: Масажними рухами нанесіть на всю поверхню вологого волосся і шкіру голови. Ретельно змийте водою. Застосовувати в поєднанні з Color Therapy Mask.
КАТЕГОРИЯ: Шампунь
ПРИЗНАЧЕННЯ: Захист кольору
СЕРИЯ: Intensive Colour Therapy
ТИП ВОЛОС: Пофарбовані