Мус потрійної дії

Відновлює структуру волосся, створює кольорові акценти і додає об'єм. Цей засіб дозволяє надати пофарбованному волоссю яскраві акценти. Екстракт календули, що входить до складу мусу, підвищує м'якість і блиск волосся. Інший компонент засобу - масло пенника лугового, надає відновлюючу дію, зміцнюючи зовнішню кутикулу волосини.

Завдяки консистенції мусу, продукт не залишає плям, а також легко наноситься і не розтікається.

Art Color Mousse відрізняється чудовим ароматом і має легку фіксуючу дію. Він ідеально підходить для підтримки кольорових акцентів між двома перманентними фарбуваннями.

Застосування:

Art Color Mousse наноситься на вимите і ретельно підсушене рушником волосся. Використовувана кількість мусу залежить від довжини, густоти та пористості волосся (в середньому вистачає близько 3 порцій зособу). Рівномірно нанесіть Art Color Mousse по всій довжині волосся. Перед застосуванням завжди добре збовтуйте флакон, а під час нанесення тримайте його носиком вниз. Щоб покращити розподіл мусу, розчешіть волосся, починаючи від коренів і закінчуючи кінчиками. Не змивати засіб! Висушіть волосся звичним способом.

КАТЕГОРИЯ: Піна / Мус
НАЗНАЧЕНИЕ: Фіксація
ПОЛ: Для неї
СЕРИЯ: Сolor Mousse
СТУПІНЬ ФІКСАЦІЇ: 3
БЛЕСК: 2
ТИП ВОЛОС: Пофарбоване волосся