Доставка и оплата

Доставка

Дорогі клієнти, сподіваємося, що ви та ваші рідні в безпеці.

Війна диктує свої правила, а ми змушені адаптуватися, щоб вистояти та перемогти. Підтримувати і здоров’я, і красу дуже важливо.

Інтернет-магазин vitalitys.com.ua працює, щоб піклуватися про вас.

1️⃣ Графік відправлень: Відправляємо замовлення з понеділка по п’ятницю.

2️⃣ Як замовити: Приймаємо замовлення НА САЙТІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ vitalitys.com.ua ЦІЛОДОБОВО. Будь ласка, перевірте, щоб усі ваші дані були вказані при оформленні. Ви можете замовити товар, який доступний на сайті. Це означає, що він є у наявності на нашому складі в Україні. Якщо товару не буде у наявності, менеджер має повідомити вам про це окремо.

3️⃣ Підтвердження замовлень: Менеджер підтверджує замовлення через месенджер або пошту у порядку черги попри усі труднощі. Це не завжди оперативно, але ми надіємося на ваше розуміння. Якщо ви впевнені у замовленні та не потребуєте додаткового підтвердження, вкажіть це при оформленні, будь ласка.

4️⃣ Консультація: На жаль, під час війни ми не маємо стабільного телефонного зв’язку, тому якщо вам потрібна консультація чи виникли будь-які питання, будь ласка, напишіть нам на пошту shop@vitalitys.com.ua. Ми потурбуємося про вас.

5️⃣ Доставка: Доставляємо замовлення інтернет-магазину Новою поштою, як і раніше, БЕЗКОШТОВНО. Доставка можлива лише у ті відділення, що приймають вантаж. Термін доставки може збільшуватися. Усе залежить від інтенсивності бойових дій у тому чи іншому регіоні, а також від комендантської години. Команда Інтернет-магазину робить усе можливе, щоб якнайшвидше відвантажити та доставити ваше замовлення.

6️⃣ Пошкодження або втрата відправлення: Усі посилки ми страхуємо за їх повною вартістю, тому перевіряйте цілісність при отриманні у відділенні пошти, будь ласка.

7️⃣ Оплата: Оплатити замовлення можна при отриманні у відділенні без комісії готівкою або карткою (БЕЗ КОМІСІЇ). Також доступна оплата онлайн через застосунок Нової пошти (БЕЗ КОМІСІЇ).


Слава Україні!

Оплата

Ви можете оплатити ваші покупки двома зручними для вас способами:

Готівкою при отриманні посилки у відділенні «Нової Пошти»

Ніяких прихованих платежів. Ви оплачуєте тільки суму замовлення на сайті.

Картою при отриманні

Примітка: При отриманні замовлення уважно огляньте покупку у присутності кур'єра, якщо товар не відповідає замовленню, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Всі претензії щодо придбаних товарів направляйте на e-mail: shop@vitalitys.com.ua.

Обмін і Повернення

Будь ласка, зверніть увагу, що обмін та повернення товару відсутній згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 172 от 19.03.1994 р.

Також, подивитися і підібрати продукцію ви можете у салонах-партнерах.