Про бренд

 

 

 

 

Нове уявлення про красу

________

Італійський бренд Vitalitys– ваш партнер в області перукарського мистецтва має професійні цінності, які гарантують високу якість результату.

 

Оригінальне, насичене, індивідуальне, стійке  - саме такими словами кожен фахівець і кожен клієнт описали б ідеальне фарбування. Vitalitys – бренд, який пропонує широкий асортимент засобів для фарбування, стайлінгу і догляду за волоссямПродукція повністю виробляється в Італії.

________

 

 

 

 

   

 

 

 

 Бренд Vitality's

________

Лінія призначена для стилістів

Повна лінія високоякісних засобів, що дозволяють підкреслити стиль клієнтів і поліпшити їх стан волосся. Спеціалізовані продукти для фарбування, стайлінгу і зміни форми волосся завдяки досвіду і творчому підходу італійських виробників відрізняються унікальними властивостями.

________

Історія, яка починається з імені.

 

Наш бренд з самого моменту створення тісно пов'язаний з модою і красою Італії та світу.Фестіваль в Сан Ремо, конкурсы краси Міс Італія и Міс Франція, Cosmoprof, Чемпіонати світу з перукарського мистецтва - неповний список подій beauty-індустрії, де яскраво представлений Vitality`s.

 


  

 

 Компанія Farmen 

________

Цінність історії

Історія Farmen почалася півстоліття тому і триває донині. Farmen – сучасна компанія, яка вірить в інновації, вкладає кошти в наукові дослідження та вміє прислухатися до своїх клієнтів. Це передове підприємство, засновано на сучасних цінностях, відоме та і шановане в усьому світі.