• Паста матуюча для волосся, 75 мл
  • Working Paste

    Паста матуюча для волосся, 75 мл

    9026
    555.00грн
    В наявності

Паста для волосся

Засіб для створення стильної і ефектної укладки у чоловіків. Особлива формула цієї пасти створена італійськими майстрами з професійної марки Vitality's. Ця Паста збагачена живильними, зволожуючими і захисними компонентами. Вони м'яко й делікатно фіксують пасма, піклуючись про їхнє здоров'я і сяйві. Спеціальні фіксують компоненти цієї пасти допомагають створити легку укладку, яку можна природним чином коригувати протягом дня.

Також віск дарує локонам сяйво і блиск, посилюючи їх шовковистість. Ця моделююча паста має матовий ефект, завдяки якому волосся буде виглядати природно без найменших ознак використання засобів для укладання. Зволожуючі компоненти цієї пасти утримують вологу в волосяному стрижні, зберігаючи локони м'якими і пружними. За допомогою цієї пасти ви зможете створити зачіску будь-якої складності!

Склад:

Паста містить карнаубський віск. Цей компонент ущільнює структуру волосся, роблячи пасма гладкими, гнучкими і еластичними. Також віск дарує локонам сяйво і блиск, посилюючи їх шовковистість. Ця моделююча паста має матовий ефект, завдяки якому волосся буде виглядати природно без найменших ознак використання засобів для укладання. Зволожуючі компоненти цієї пасти утримують вологу в волосяному стрижні, зберігаючи локони м'якими і пружними.

Застосування:

Нанести невелику кількість пасти на сухе волосся, зробити укладку.

КАТЕГОРИЯ: Укладка